Internet satelitarny

internet satelitarny Warszawa

Internet satelitarny zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. W zakresie przeglądania stron internetowych, obsługi poczty elektronicznej, pobierania plików muzycznych oraz filmów. Prędkości jakie możemy zaoferować to w przypadku pobierania danych aż do 22 Mb/s (download), a wysyłania do 6 Mb/s (upload) co gwarantuje natychmiastowe wczytywanie witryn internetowych. Oferujemy bezpłatnie stałe IP. Jest to idealne rozwiązanie gdy potrzebujesz niezawodnego i stałego łącza do internetu lub gdy miejscowy operator internetowy nie może zaoferować z przyczyn technicznych takiej usługi.

Dzięki internetowi satelitarnemu możesz monitorować pracę telewizji przemysłowej w swoim domku letniskowym lub firmie. Doskonale sprawdza się w monitorowaniu farm fotowoltaicznych najczęściej usytuowanych na obszarach słabo zurbanizowanych.

Nasz internet oferujemy na terenie całej Polski oraz na terytorium Europy – wszędzie oferujemy tą samą jakość naszych usług. Lokalni dostawcy internetowi często obiecują o szybkiej rozbudowie infrastruktury i szybkim podłączeniu do internetu. U nasz nie czekasz. Masz internet od razu. Mapka poniżej ukazuje zasięg usługi internetu satelitarnego oferowanej przez nas. Pamiętaj, że zawsze możesz instalację internetu satelitarnego zamontować w dowolnej lokalizacji w obszarze zasięgu satelity.
internet satelitarny zasieg

Potrzebujesz Internetu dla siebie, swojej rodziny, czy wykorzystujesz go do pracy!? W naszej ofercie znajdziesz pakiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. W wyjątkowo konkurencyjnej i stałej cenie. Oferujemy równiez w zakresie usługi internetu satelitarnego jako dodatkową ofertę telewizji satelitarnej odbieraną z tej samej anteny, telefonię internetową (VoIP) oraz możliwość tworzenia domowych sieci bezprzewodowych, co umożliwi korzystanie z Internetu w całym domu, bez konieczności stosowania dodatkowego okablowania.

Cennik internetu satelitarnego dla Ciebie
cennik internet satelitarny

 

Cennik interntu satelitarnego dla Twojej firmy

internet satelitarny cennik firmy

Uruchomienie usługi jest proste. Wystarczy podłączyć modem satelitarny do komputera i zainstalować niewielką zewnętrzną antenę satelitarną. Możesz to zrobić samodzielnie lub powierzyć zadanie naszemu specjaliście.
Do korzystania z naszej usługi potrzebujesz jedynie zestawu startowego oraz odpowiedniego mocowania, np. na ścianie domu. Zestaw startowy zawiera antenę satelitarną, transponder i modem. Antenę, skierowaną na południe, montuje się na ścianie domu albo na dachu. Transponder łączy się z modemem przy pomocy kabla antenowego. Dostarczamy 20 m kabla z dwoma odpowiednimi złączami. Modem najlepiej umieścić w pobliżu komputera ewentualnie sieci domowej. Do prądu musi być podłączony tylko modem, ponieważ
transponder, transponder zasilany jest z kabla antenowego. Do komputera podłączamy się przy pomocy kabla Ethernet.

internet satelitarny anten

 Dostęp do Internetu zyskujesz praktycznie od zaraz. Współzałożycielem usługodawcy internetu satelitarnego jest Dariusz "Tiger" Michalczewski - były Mistrz Świata w boksie wagi półciężkiej. Dariusz pozostawał niepokonany przez dwanaście lat dzięki swojemu ofensywnemu stylowi walki. Firma w podobnie ofensywnym stylu dostarcza szybki Internet do miejsc, do których Internet jeszcze nie dotarł. Nasza oferta jest całkowicie przejrzysta i pozbawiona wszelkich ukrytych kosztów,